انجام یک معامله ی ملکی به دلیل حجم بالای مبلغ معامله نسبت به معاملات دیگر برای خانواده ها و به صورت کلی خریداران و فروشندگان از حساسیت بالاتری برخوردار است و حضور یک مشاور مناسب می تواند موجب آرامش خاطر طرفین شود .

تیم املاک بهشت در تلاش است با بکارگیری و الگو برداری از جدید ترین متد فروش ملک در کانادا و اروپا ، بتواند در نقش یک مشاور امین ، مورد اعتماد و کاربلد ظاهر شود و همزمان با رعایت حقوق شهروندی و در راستای مشتری مداری ، انجام یک معامله ملکی سالم ، قانونی ، و با آرامش خیال را برای همشهریان عزیز فراهم نماید .

آرشیو املاک تیم بهشت یکی از بزرگترین و بروز ترین آرشیو های موجود در شهر اصفهان می باشد که با همت تیم پشتیبانی بهشت به صورت روزانه بروز می گردد و در اختیار همشهریان عزیز قرار می گیرد .

در راستای احترام به حقوق مالکان بازدید ملک برای متقاضیان حتما همراه با یک مشاور از تیم بهشت صورت می گیرد و همچنین برای تسهیل در انجام بازدید و در راستای تحقق شعار مشتری مداری وسیله نقلیه جهت بازدید ملک از محل متقاضی تا ملک مورد نظر به صورت رفت و برگشت توسط تیم بهشت تهیه می گردد.

کلیه مراحل قانونی یک معامله قبل از انجام آن ، توسط تیم بهشت انجام خواهد شد تا هر دو طرف معامله با ارامش خاطر کامل برای معامله حاضر شوند .

تیم مشاوره املاک بهشت در تلاش است تا به معنای واقعی وظیفه ی خود را در جهت مشاوره ی کامل و صادقانه به هر دو طرف معامله به انجام رساند.

لازم به ذکر است کمسیون دریافتی از طرفین مطابق با عرف تعیین شده می باشد و تیم بهشت هیچ هزینه ی اضافی بابت خدمات خود دریافت نخواهد کرد .

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به وب سایت بهشت بوده و هر گونه کپی برداری از لحاظ شرعی حرام بوده و پیگرد قانونی دارد


درخواست تماس سریع

جهت ارتباط با تیم بهشت شماره خود را وارد نمایید

یافتن منزل ایده آل من

ثبت نام و ورود آسان

جهت ورود یا ثبت نام شماره موبایل خود را در باکس زیر وارد نمایید .

لیست نظر مشتریان در خصوص بهشت

پیروز جنابی من از وب سایت بهشت بسیار راضی هستم تمامی خدماتش بروز و منحصر بفرد است.
رویا زمانی بسیار عالی و منحصر به فرد بود .